تبلیغات در بهترین باشگاه

تبلیغات هدفمند در راستای معرفی یک برند یا شرکت، از جمله مهم ترین مواردی است که در صورت درست انتخاب شدن می تواند پیامدهای ایده آلی را برای آن مجموعه به ارمغان بیاورد. قدرت رسانه های تخصصی در زمینه های مختلف به دلیل مخاطبین خاصی که در میان این گونه گروه ها به دنبال مطلب و یا اطلاعات مورد نظرشان می گردند، همواره توانسته تا به کمک فعالان عرصه های مختلف بیاید.

بهترین باشگاه  به عنوان یکی از فعال ترین رسانه های تخصصی ورزشی، سلامت و تناسب اندام در ایران، جایگاه بسیار مناسبی است تا به وسیله آن بتوانید برند خود را به صدها هزار مخاطب ایرانی در این مجموعه معرفی نمایید. راهکارهای مختلف تبلیغاتی در علم ورزش، بسته به نیاز شما قادر خواهد بود تا به بهترین شکل ممکن، کالا، سرویس و یا مجموعه شما را به گروه مخاطب هدف این دسته بشناساند.

تبلیغات متنی

تبلیغات متنی در ستون سمت چپ تمام صفحات قابل نمایش است. در صورتی که تمایل دارید برای معرفی کسب و کار، محصول یا حتی وب‌سایت خود، از آگهی‌های متنی استفاده کنید تا توجه موتورهای جستجو را به کلمات کلیدی مورد نظرتان جلب کنید، این نوع آگهی مخصوص شماست.

رپورتاژ آگهی‌

رپورتاژ آگهی‌ها به صورت مطلب در بهترین باشگاه منتشر می‌شوند به صورت گسترده‌ای توسط خوانندگان علم ورزش و مشترکین خبرنامه خوانده می‌شوند، همچنین در آرشیو ما همیشه می ماند! شما در این بخش می‌توانید به صورت مشروح در مورد کالا و خدمات خود توضیح دهید و هر میزان نیاز داشتید، عکس منتشر کنید و تا ۳ لینک فالو در متن قرار دهید.

تبلیغات بنری

می توانید بسته به نوع تبلیغ و نیاز کاری شما، یکی از گزینه های بنری  را انتخاب کنید. موقعیت تبلیغات بنری در صفحات به گونه ای است که با حداقل اسکرول صفحه، کاربر می تواند محصول شما را مشاهده کند.

شرایط درج آگهی

1- بهترین باشگاه هیچ مسئولیتی در قبال آگهی‌های درج شده ندارد و نمی‌پذیرد و چنانچه از طرف نهادهای مختلف اقدامی مبنی بر حذف برن صورت گیرد، بنر حذف و ضرر متوجه تبلیغ دهنده خواهد بود. آگهی‌هایی را که به صورت آشکار ناقض قوانین داخل کشور هستند، پذیرش نمی‌کنیم و در مواردی هم مثل تبلیغات مربوط به پزشکی و کالاهای بهداشتی، مجوز تبلیغ از نظام پزشکی درخواست می‌کنیم

2-بهترین باشگاه در رد یا قبول آگهی‌ها مختار است

3- از پذیرش بنرهایی که حجم بالایی دارند، معذور هستیم

4-در مورد بنرها معمولا” ظرف ۲۴ ساعت بعد از واریز مبلغ، آگهی‌ها درج می‌شوند. اما در مورد رپورتاژ  آگهی‌ها باید از یک هفته قبل اقدام فرمایید.

فرم درخواست تبلیغ

آدرس
حداکثر اندازه فایل: 2 MB.
دکمه بازگشت به بالا